Zdjęcie budynku firmy w nocy

O firmie

Jesteśmy firmą działającą na rynku blisko 15 lat. Od samego początku stawialiśmy na rozwój w dziedzinie automatyki oraz robotyki. Dzięki zaangażowaniu młodej kadry specjalistów nasza firma nieustannie z roku na rok odnotowuje coraz większe zainteresowanie i pozyskuje nowych klientów już nie tylko z Polski, ale także z całej Europy. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji licznych projektów oraz dynamiczny wzrost firmy dają nam możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania oferty.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe maszyny takie jak: zrobotyzowane stanowiska paletyzacji, paletyzatory, automatyczne urządzenia podająco-odbiorcze oraz zautomatyzowane linie transportu wewnętrznego. Nasze urządzenia dostosowywane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zwracamy szczególną uwagę na specyfikę jego produkcji, ale także na przyszłe plany rozwojowe i możliwość elastycznego wykorzystania maszyn. Nasza oferta nie kończy się jednak tylko na gotowych produktach, posiadamy także rozmaite komponenty do maszyn takie jak: chwytaki, przenośniki, układy podciśnieniowe czy magazynki palet i podkładów. Działalność naszej firmy wychodzi jednak poza samo wykonanie projektu, budowę maszyn czy wdrożenie danego systemu. Cały czas jesteśmy do dyspozycji naszych klientów – oferujemy szkolenia pracowników, serwis, pomoc i wsparcie techniczne naszych inżynierów.

Branże, w których działamy

Nasze rozwiązania dedykowane są działom produkcyjnym wszystkich firm, niezależnie od branży, w której działają oraz produktów, które oferują. W procesie produkcyjnym każdy finalny produkt trzeba odpowiednio posortować, spakować i przygotować do transportu. Dzięki naszym zrobotyzowanym systemom, produkcja staje się bardziej wydajna, ekonomiczna, szybsza i precyzyjniejsza, dając naszym klientom przewagę nad konkurencją.

Wybierając nas - wybierasz sukces!

Zdjęcie budynku firmy w nocy

Gdzie się znajdujemy?

Siedziba firmy:
ul. Podleśna 23,
13-300 Mszanowo,
woj. warmińsko - mazurskie