Przenośnik rolkowy ciężki

Przenośnik rolkowy o zagęszczonej podziałce rolek o masie transportowej do 3 ton służy to transportu palet EURO, FIN, HALF oraz innych nie typowych wymiarów według potrzeb zamawiającego. Dedykowany głównie do transportu ładunku na podkładach w przemyśle meblowym wykonanych z płyty HDF oraz MDF.

Układ unoszenia palety pod owijarką

Pneumatyczny układ unoszenia palety pod owijarką.

Obrotnica palet

Obrotnica palet o masie towaru do 2 ton. Urządzenie to jest podstawowym składnikiem systemów transportu wewnętrznego. Służy do zmiany kierunku transportowego towaru lub w połączeniu z przekazaniem kątowym służy do zmiany orientacji transportowanego ładunku. Transportowane nośniki, paleta EURO , pół paleta EURO, paleta FIN 1200 x 1000

Winda do palet EURO do 700kG

Winda do palet w prezentowanym wykonaniu służy do zmiany poziomu transportowanego ładunku w tym przypadku palet EURO o masie do 700kG. Urządzenie zostało zaprojektowane i wdrożone w celu zmiany kierunku i wysokości transportowej ładunku z 300mm na 90mm. Po za zmianą wysokości służy jako przekazanie kątowe w systemach transportu wewnętrznego.

Wózki transportowe

Wózki transportowe automatyczne bądź manualne służą do dystrybucji półproduktu pomiędzy liniami obróbczymi według ustalonej przez obsługę lub system nadrzędny ścieżki transportowej lub transportu wyrobu gotowego w kierunku magazynu lub stacji paletyzacji.

Przenośnik taśmowy serii TT

Przenośnik taśmowy serii TT przeznaczony jest do transportu materiałów lekki w systemach pakowania, transportu bliskiego. Przenośnik firmy PAR-SYSTEMS charakteryzuje się mniejszym łukiem przewinięcia taśmy dzięki temu transportowany towar może być mniejszych gabarytów a na przejściu z przenośnika na przenośnik nie zachwieje się.